2 lutego ukazała się nowa płyta Papy Musty.

PAPA MUSTA wydaje solowy album zatytułowany Goryl z Żelaza, który ukazała się nakładem S.P. Records 2 lutego 2015 roku. Nadejście płyty zwiastuje premierowy teledysk do pierwszego singla o tym samym tytule – Goryl z Żelaza. Album zawiera 12 utworów, w których muzycznie dominuje elektronika, a teksty to refleksje na temat problemów współczesnego społeczeństwa.

Głównym twórcą podkładów „Goryla z Żelaza” jest Sylwester „Eightball” Kisiel, ale w tworzenie płyty włączyli się również Mikser i Kapitan Gumowe Oko. Za skrecze odpowiedzialny jest Dj Npot.
Wokalnie udzielaja się między innymi Ita, Kubiszew, Pi Eighty Glins, Vargas i Agata Lejba Migdalska z zespołu Sonus Vena.

PAPA MUSTA to poznański raper, prezenter telewizyjny i radiowy. W 2008 roku zadebiutował epką „Słowo do braci i sióstr”, w 2010 roku wydał longplay „Papa na Regale”, z którego pochodzą takie utwory, jak „Adrian”, czy „Spokoleń”, a w 2011 ukazała się epka z komiksem „Papa Musta na Regale”.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMetal Hammer Festival 2015
Następny artykułNowy teledysk od Rihanny
Redaktor naczelny MusicLovers.pl oraz wielki fan muzyki. Student politologii na UMCS Lublin. Muzyką interesuję się od dawna a od 2013 roku. Moje ulubione gatunki to: pop, rock, alternatywa, jazz.