2 lutego ukazała się nowa płyta Papy Musty.

PAPA MUSTA wydaje solowy album zatytułowany Goryl z Żelaza, który ukazała się nakładem S.P. Records 2 lutego 2015 roku. Nadejście płyty zwiastuje premierowy teledysk do pierwszego singla o tym samym tytule – Goryl z Żelaza. Album zawiera 12 utworów, w których muzycznie dominuje elektronika, a teksty to refleksje na temat problemów współczesnego społeczeństwa.

Głównym twórcą podkładów „Goryla z Żelaza” jest Sylwester „Eightball” Kisiel, ale w tworzenie płyty włączyli się również Mikser i Kapitan Gumowe Oko. Za skrecze odpowiedzialny jest Dj Npot.
Wokalnie udzielaja się między innymi Ita, Kubiszew, Pi Eighty Glins, Vargas i Agata Lejba Migdalska z zespołu Sonus Vena.

PAPA MUSTA to poznański raper, prezenter telewizyjny i radiowy. W 2008 roku zadebiutował epką „Słowo do braci i sióstr”, w 2010 roku wydał longplay „Papa na Regale”, z którego pochodzą takie utwory, jak „Adrian”, czy „Spokoleń”, a w 2011 ukazała się epka z komiksem „Papa Musta na Regale”.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMetal Hammer Festival 2015
Następny artykułNowy teledysk od Rihanny
Redaktor naczelny MusicLovers.pl oraz wielki fan muzyki. Muzyką interesuję się od dawna a od 5 lat prowadzę portal, początkowo sam - obecnie z kolegami z redakcji. Moje ulubione gatunki to: pop, rock, alternatywa, jazz.