Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

Płyta Kasi Moś INSPINATION już w sklepach

„Inspination” to pierwszy studyjny album Kasi Moś, który ukazał się 9 października nakładem wytwórni Fonografika. Na albumie znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś.

To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu. Do współpracy został zaproszony młody producent z Kielc – Essex.
Pierwszy singiel pt. „Zatracam się” do którego powstał teledysk, cieszy się dużą popularnością w internecie. Kolejny utwór to „Pryzmat” do którego powstał teledysk z gościnnym udziałem Juli Kuczyńskiej „Maffashion”.

Kasia Moś jest finalistką III edycji programu „Must Be The Music”. Występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra. Współpracowała m.in. z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Zaśpiewała również piosenki do filmu animowanego „Disco Robaczki”.

Jest twarzą muzycznych reklam LINK4. Wystąpiła podczas takich festiwali jak: SPRING BREAK w Poznaniu, Carpathia Festiwal w Rzeszowie gdzie zdobyła I miejsce, Festiwal WOODSTOCK w projekcie „Kuba Płacisz i goście” oraz 52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie SuperJedynki.

Kasia Moś INSPINATION

(Visited 33 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 10 października, 2015
Close
%d bloggers like this: