Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Płyta Remo „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz” od dzisiaj w sklepach

Remigiusz REMO Łupicki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów w Polsce. Swoją przygodę ze sceną klubową rozpoczął już w wieku 16 lat, a na swoim koncie ma wiele prestiżowych wyróżnień. Zdobył m.in. nagrodę Eska Music Awards, aTeraz Remo powraca… z nowym, piątym już projektem – „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz”.

Album Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze raz stanowi kolejne muzyczne wcielenie Remo. To już piąta studyjna płyta nad którą artysta pracował od dawna. Założeniem albumu było wprowadzenie słuchacza w pozytywny nastrój, dodanie energii do walki z przeciwnościami losu i ukazanie, że wiara we własne siły to najważniejsza moc jaką posiadamy.

Do nowego projektu Remo zaprosił wielu polskich artystów i producentów muzycznych. Cała współpraca zaowocowała albumem, na który składa się 12 nowych piosenek m. in. „Nie Patrz W Dół” oraz „Zaryzykuj”.

Do albumu zostanie dołączony booklet, w którym oprócz tekstów piosenek znajdziemy krótką historię samego Remo. Dowiemy się jak walczył o swoje marzenia, przyjrzymy się jego determinacji i poznamy drogę, przez którą musiał przejść, aby osiągnąć swój cel.

Track lista
1. Zaryzykuj (ft. Mr.X)
2. Secret Message
3. Nie Patrz W Dół (ft. Azzja)
4. Miliardy Gwiazd (ft. Mr.X)
5. Don’t Give It Up (ft. Marco)
6. Hunt You Down
7. Antidotum (ft. Marco)
8. Goodbye (ft. Azzja) (Foxx Remix)
9. Want You Back (ft. Oliwia Fok)
10. Nie Zatrzymuj Się (ft. Adi)
11. Bitter
12. Odbijasz Się Od Dna (ft. Marco)
Bonus Track
Play Live (ft. Doniu & Young Multi)

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 24 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: