Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

POP Arena – 80’s Festival: Praktyczne informacje

Muzyczne wydarzenie roku na Arenie Lublin już dziś!. Wystąpi m.in. Thomas Anders, Sandra, Savage czy C.C.Catch. Przedstawiamy praktyczne informacje dotyczące koncertu POP Arena – 80’s Festival.

W dniu koncertu parking Areny Lublin będzie otwarty i dostępny dla widzów wybierających się samochodami na to wydarzenie. Dodatkowo, dzięki uprzejmości Targów Lublin, goście koncertu będą mogli skorzystać z zewnętrznego parkingu Targów. Należy jednak pamiętać, że oba parkingi mają ograniczoną pojemność, dlatego namawiamy osoby wybierające się na koncert do skorzystania z komunikacji miejskiej.

W związku z koncertem Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie, we współpracy z MPK Lublin, przygotował dodatkową komunikację miejską dedykowaną temu wydarzeniu. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZTM w Lublinie: TUTAJ

Liczymy na to, że potwierdzą się prognozy pogody mówiące o tym, że w sobotni wieczór w Lublinie nie będzie padać deszcz. Gdyby jednak ktoś z widzów koncertu chciał zabezpieczyć się przed ewentualnymi opadami, powinien zabrać ze sobą kurtkę albo pelerynę przeciwdeszczową. Co ważne, ze względów bezpieczeństwa w czasie tego wydarzenia będzie obowiązywał całkowity zakaz wnoszenia parasoli na teren stadionu.

Bramy stadionu dla widzów zostaną otwarte o godz. 18:00. Koncert zacznie się o godz. 19:00, zakończy ok. godz. 23:30.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 7 września, 2019
Close
%d bloggers like this: