Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Pośmiertny album Juice WRLD numerem 1 w Wielkiej Brytanii

Wydany pośmiertnie album amerykańskiego rapera Juice WRLD znalazł się na szczycie list przebojów w Wielkiej Brytanii, a także osiągnął największą sprzedaż wśród pierwszego tygodnia publikacji albumów w tym roku w Stanach Zjednoczonych.

Jarad Anthony Higgins urodził się w 1998 r. i zmarł w 2019 w wyniku przedawkowania leków przeciwbólowych. Album Legends Never Die ukazał się 10 lipca 2020 roku. Jest to trzeci studyjny album Jucie WRLD.

W Stanach Zjednoczonych album sprzedał się w 508 tys. egzemplarzy w pierwszym tygodniu wydania. To największa jak dotąd całkowita sprzedaż albumu w pierwszym tygodniu jego opublikowania tego roku.

Juice WRLD współpracował z wieloma artystami, m.in. z Halsey czy Marshmello. 9 lipca DJ złożył hołd raperowi, nazywając go jednym z najbardziej utalentowanych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkał. „Oboje byliśmy na tej samej stronie, jeśli chodzi o muzykę, a czas, jaki spędziliśmy razem, był jednym z najlepszych, jaki kiedykolwiek przeżyłem” – wyznał Marshmello.

W recenzji Legends Never Die portal NME napisał: „Przez cały album Juice WRLD maluje obie strony uzależnienia od narkotyków, używając własnego życia i uzależnienia zarówno jako ostrzeżenie dla innych, jak i znaku nadziei”.

(Visited 62 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 19 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: