Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Poznaliśmy ostatnich artystów Fest Festival 2019

Fest Festival, który szturmem wdarł się na polską scenę festiwalową ogłosił ostatnich artystów, którzy wystąpią 23-24 sierpnia w Parku Śląskim. Tym razem są to znani, polscy wykonawcy.

Do grona ogłoszonych już wykonawców dołączają: Daria Zawiałow, Organek, Young Igi, Kamp!, Kroki, Mery Spolsky i Bemy, wyraźnie zaznaczając obecność polskich artystów na wydarzeniu.

Obecnie wśród gwiazd, które pojawią się na festiwalu znajdziemy m.in. Wu-Tang Clan, Roisin Murphy czy Disclosure, ale także stosunkowo młodych artystów z dużym dorobkiem jak Jaden Smith, Alan Walker czy Lost Frequencies.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Organek

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w trzeciej puli “last call tix” 289 złotych, zaś bilety jednodniowe 79 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. 

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik – bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 27 czerwca, 2019
Close
%d bloggers like this: