Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:26 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

„Z Tobą na chacie” czyli nowy singiel Darii Zawiałow

Daria Zawiałow wydała utwór „Z Tobą na chacie”. Jest to trzeci singiel z jej nowego albumu, który ma ukazać się jesienią.

Na przełomie maja i czerwca Zawiałow wydała dwa single zapowiadające jej czwarty album studyjny. Bardzo dobrze przyjęte „FIFI HOLLYWOOD” i „Złamane serce jest OK” rozbudziły apetyty fanów. Od tamtego czasu Daria nie wydała jednak żadnego nowego utworu. Aż do dzisiaj.

„Z Tobą na chacie”, jak mówi sama artystka, jest wspomnieniem ubiegłorocznego wypadu do USA.

Napisałam ten utwór bazując na moich doświadczeniach, tuż po tym jak wróciłam z najlepszego wypadu mojego życia w 2022 roku. Wtedy też odkryłam fantastyczną nowojorską knajpę, w której serwują bajeczne Katsu Curry. Podczas kręcenia klipu do „Z Tobą na chacie” – 3 tygodnie temu – wraz z całą ekipą produkcyjną, wybraliśmy się tam na szamę. Los tak chciał, że zupełnie przypadkowo, zrobiliśmy tam z Karolem okładkę do tego numeru – napisała Zawiałow na swoim profilu na Instagramie.

https://youtu.be/EVwZwh9wXJE

Piosence towarzyszy teledysk nakręcony w Nowym Jorku. Jest to zmiana w porównaniu do poprzednich dwóch singli, do których teledyski zostały nagrane w Los Angeles. Kolejną zmianą jest fakt, że „FIFI HOLLYWOOD” I „Złamane serce jest OK” były podpisane jako część „Rozdziału 92′”. Za to „Z Tobą na chacie” to już „Rozdział: Pete Stop”. Co mają oznaczać te tajemnicze rozdziały? Na to pytanie Daria nie dała jeszcze odpowiedzi. Wiemy tylko, że album ukaże się jesienią, a Zawiałow tworzy go razem z Bartoszem Dziedzicem, który jest odpowiedzialny m.in. za płytę „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadły.

(Visited 164 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: