Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Poznaliśmy pierwszych headliner’ów Orange Warsaw Festival!

Dnia 1 grudnia, czujne oko fanów Florence + The Machine ujrzało blok, na którym pojawiła się reklama nadchodzącego koncertu. Okazało się, że zespół wystąpi podczas przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festiwal. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1 – 2 czerwca 2018, na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 4 grudnia.

Florence + The Machine debiutowali w 2007 roku i natychmiastowo odnieśli sukces na światową skalę. To wszystko za sprawą niezwykle utalentowanej i bardzo charyzmatycznej Florence Welch. Do najbardziej znanych przebojów należą piosenki z płyty Ceremonials (2011), są to między innymi Spectrum, No light, No light czy Never Let Me Go. Brytyjski zespół wystąpi jako headliner w drugi dzień festiwalu. Co ciekawe, zespół już wcześniej pojawił się na scenie OWF – miało to miejsce w 2014 roku, wtedy również FATM był jednym z headlinerów imprezy.

Poznaliśmy również gwiazdę pierwszego dnia. To Sam Smith, młody kompozytor i piosenkarz. Wykonuje utwory popowe i soulowe. Debiutował w 2014 roku, wydając płytę In The Lonley Hour. Promowały ją m.in. takie utwory, jak hitowe Stay with Me czy Like I can. Muzyka młodego artysty znalazła nie tylko wielu fanów, ale również uznanie światowych krytyków. Na gali Grammy Awards 2015 zmiażdżył przeciwników, zgarniając aż 4 statuetki. W czerwcu po raz pierwszy wystąpi na polskiej scenie!

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , Last modified: 1 grudnia, 2017
Close
%d bloggers like this: