Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:50 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

PREMIERA! Nowy singiel Danzela „The Best Last Night”. Posłuchaj jako pierwszy – tylko u nas

Nowy singiel Danzela jest już dostępny! Współautorem The Best Last Night obok Danzela jest Maciej Puchalski znany z kompozycji Darii Paranoia czy Love Blind.

Danzel, znany belgijski wokalista, który zdobył popularność dzięki takim klubowym przebojom jak Pump it up, You spin me round, Put your hands up in the air czy My arms keep missing you, regularnie publikuje nowe single, które ukazują kolejne etapy jego nowego artystycznego rozwoju. Po wielu latach związanych z muzyką klubową oraz eksperymentach z balladą, tym razem postawił na letni, popowy utwór o nazwie The Best Last Night.

Danzel „The Best Last Night” – posłuchaj juz teraz na MusicLovers.pl

Utwór powstał przy współpracy Danzela ze sprawdzonym duetem producentów, Maciejem Puchalskim (Pelican Team) oraz Mattem Bukovskim. The Best Last Night jest zapowiedzią nowego albumu Danzela który pojawi się jesienią 2023 roku.

The Best Last Night to utwór który napisaliśmy w trakcie zimowej sesji nagraniowej. Jak tylko zaczęliśmy razem z Maciejem Puchalskim i Mattem Bukovskim tworzyć pierwsze dźwięki tej piosenki to już wtedy wiedziałem, że piosenka będzie idealna na lato a tekst musi opowiadać o „Najlepszej ostatniej nocy ” w życiu. Na świecie żyje prawie 8 miliardów ludzi z czego większość zapomina o codzienności, kontaktach czy spotkaniach z innymi siedząc ciągle w telefonach i śledząc media społecznościowe. Martwi mnie fakt, iż ludzie przychodząc na moje koncerty na żywo oglądają je przez aparat w telefonie zamiast przeżywać to na własne oczy. Piosenka mówi o tym, że powinniśmy wrócić do czasów, kiedy mieliśmy więcej realnych kontaktów towarzyskich niż tych wirtualnych. Żyjcie swoim życiem i cieszcie się nim tak jakby to była NAJLEPSZA OSTATNIA NOC w życiu! – komentuje artysta.

(Visited 138 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 31 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: