Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

Premiera płyty Andrei Bocellego już jutro

Specjalna edycja bijącego rekordy popularności albumu Cinema, zawierająca pełne nagranie koncertu oraz całkowicie nowe utwory, zostanie wypuszczona na rynek 22 kwietnia. Będzie to przedsmak koncertu, który 26 czerwca odbędzie się na Stadionie Legii w Warszawie.

W tej specjalnej edycji albumu, genialny tenor Andrea Bocelli wykona utwory z najbardziej legendarnych dzieł światowej kinematografii. Artysta zaprezentuje je podczas oszałamiającego koncertu nakręconego w prestiżowym Dolby Theatre w samym sercu Hollywood. Koncert będzie możliwy do obejrzenia lub odsłuchania jako część specjalnej edycji CD i DVD, zawierającej także nieopublikowane wcześniej nigdzie utwory. Nagranie z występu zostanie także wypuszczone do sprzedaży jako samodzielne DVD, a także w formacie Blu Ray. Co więcej, użytkownicy sprzętu firmy Apple będą mogli zobaczyć go w aplikacji Apple Music na swoich tabletach lub smartfonach. A to wszystko już 22 kwietnia.

Piosenki, które Bocelli wykonał podczas koncertu w Dolby Theatre w dużej mierze pochodzą z filmów nagrodzonych Oscarami. Są to pozycje, które zapisały się w kulturze i sercach widzów na całym świecie. Doktor Żywago, Love Story, Ojciec Chrzestny, Życie jest piękne, Listonosz, czy Śniadanie u Tiffany’ego to ponadczasowe filmy, które zachwycają kolejne pokolenia. Nie zabraknie także wykonów z poruszających serca musicali, takich jak West Side Story oraz Evita.

Podczas koncertu na scenie obok Bocellego i producenta przedsięwzięcia Davida Fostera pojawią się aktorzy, aby opowiedzieć o tych legendarnych produkcjach filmowych. To jednak nie koniec niespodzianek. John Travolta, Ryan O’Neal, Ali McGraw oraz Andy Garcia będą towarzyszyć wokalistce Nociole Scherzinger podczas wykonu utworu Don’t Cry For Me Argentina z musicalu Evita. Zdaniem Bocellego muzyka filmowa jest wyjątkowym artystycznym skarbem. Jego budzący podziw głos, zaprezentowany w zupełnie nowych aranżacjach, tchnął powiew świeżości w część najwybitniejszych filmowych utworów muzycznych skomponowanych przez światowej sławy kompozytorów – od Leonarda Bernsteina po Ennio Morricone.

Andrea Bocelli ma na swoim koncie ponad 80 milionów albumów sprzedanych na całym świecie. Jego gwiazdę od sześciu lat można podziwiać w hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Występuje zawsze przed najlepszą publicznością, pośród której pojawili się m.in. trzej prezydenci Stanów Zjednoczonych oraz trzej papieże. W tym roku polscy fani artysty będą mogli nacieszyć się nim podwójnie – po raz pierwszy oglądając relację z Dolby Theatre, a potem w czerwcu, podczas wyjątkowego koncertu Bocellego na Stadionie Legii w Warszawie.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 21 kwietnia, 2016
Close
%d bloggers like this: