Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Premiera teledysku Bethel feat. Enej „Noc”

Teledysk do utworu „Noc” z płyty „Dobrze, że jesteś” to kolejny efekt owocnej współpracy zespołu Bethel z ekipą OGfilms.

Teledysk powstał do piosenki Noc, która pochodzi z albumu Dobrze, że jesteś. Utwór jest owocem współpracy zespołu Bethel z ekipą zespołu Enej.

Po wspólnej realizacji klipów do kawałków: „We Wanna Fight”, „Rzeki” i „Pomiędzy niebem, a ziemią”, przyszedł czas na najbardziej energetyczną pozycję z „Dobrze, że jesteś”, czyli ostatniej płyty Bethel. Potężny nakład pracy włożony w tę produkcję oraz ogromna ilość oryginalnych i zaskakujących ujęć skutkują niezwykłymi doznaniami estetycznymi towarzyszącymi podczas oglądania teledysku. Swoistą świeżość i dodatkową dawkę pozytywnych wrażeń produkcja zawdzięcza gościnnemu udziałowi pary profesjonalnych aktorów: Natalii Wieciech i Krystiana Durmana, którzy swoim warsztatem aktorskim ożywili fabułę całego klipu. Dodatkową atrakcję stanowi również udział Lolka i Mynia, czyli członków zespołu Enej, którzy współuczestniczyli w nagraniu utworu „Noc” na płycie „Dobrze, że jesteś”. Wielkie zaangażowanie całej ekipy, pomoc zaprzyjaźnionych ludzi oraz nieopisane piękno nocnego Wrocławia to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto obejrzeć ten teledysk.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 11 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: