Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Zestawienia

Przebój Półrocza MusicLovers.pl! #1

Czerwiec zmierza ku końcowi, a co za tym idzie, zbliża się czas podsumowań minionych sześciu miesięcy. W jednym z nich możecie wziąć czynny udział! Zapraszamy do wybrania najlepszej piosenki minionych miesięcy.

Zaprezentujemy Wam trzy tury głosowań. W pierwszej turze zaprezentowaliśmy 42 utwory, spośród których zagłosować możecie na 9 pozycji. Następnie wybranych zostanie 22 piosenek z największą ilością głosów, które przechodzą do kolejnej tury. W ostatnim, trzecim etapie głosowania z 10 najlepszych według Was utworów zostanie utworzone specjalne zestawienie, w którym poznamy przebój tego półrocza!

Dodatkowo w każdej rundzie głosowania będą czekań na Was nagrody! Są to płyty niespodzianki bądź bilety na koncert! Konkurs pierwszego etapu głosowania znajdziecie pod ankietą.


PIERWSZY ETAP OD 24.06 GODZ. 21:00 DO 05.07 GODZ. 23:30

ZAGŁOSOWAĆ MOŻESZ NA 9 PIOSENEK!

[poll id=”25″]


Spośród osób, które zagłosują w pierwszej turze oraz udostępnią ten wpis publicznie —> KLIKNIJ. Wylosujemy dwie osoby. Pierwsza z nich zgarnie album niespodziankę, druga podwójną wejściówkę VIP na koncert Cydr Lubelski – Spragnieni Lata do wyboru Łódź, Kraków, Katowice, Warszawa lub Lublin.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 24 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: