Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

REKRUTACJA: Dołącz do redakcji MusicLovers.pl!

Lubisz słuchać muzyki i chcesz o niej pisać? Uwielbiasz często pojawiać się na koncertach? Zaglądasz na nasz portal i chcesz razem z nami rozwijać stronę? Dołącz do nas już teraz! Właśnie ogłosiliśmy nabór do redakcji.

Poszukujemy osób, które kochają muzykę, mają lekkie pióro i chcą się zaangażować w rozwój portalu. W roku 2020 mamy zaplanowanych wiele nowości i sporą rozbudowę strony, a co za tym idzie, poszukujemy nowych, ciekawych osób do naszego zespołu! Wszystko to w szeroko pojętej tematyce muzyki od hip-hopu przez alternatywę i pop, aż po metal. Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie!

Dowiedz się więcej! Być może czekamy właśnie na Ciebie!

________________________

Naszymi głównymi wymaganiami są: systematyczne tworzenie nowych artykułów (dział news, publicystyka, recenzje, relacje), znajomość świata muzyki i dążenie do poszukiwania nowych informacji, znajomość języka angielskiego będzie miłym dodatkiem – w celu tłumaczenia zagranicznych informacji, łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy w młodym i miłym zespole oraz kreatywność i ciekawe pomysły dotyczące rozwoju strony.

Jesteśmy w stanie zaoferować: miejsce w redakcji szybko rozwijającego się portalu muzycznego w Polsce; wybrane płyty muzyczne tylko dla Ciebie; dostęp do płyt w celach recenzenckich przed premierą; wybrane bilety na koncerty polskich i zagranicznych gwiazd; udział w eventach z okazji premier teledysków, płyt czy singli; możliwość przeprowadzania wywiadów z polskimi i zagranicznymi gwiazdami; przyjazna i miłą atmosferę w młodym zespole; wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk lub stażu.

________________________

Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres redakcja@musiclovers.pl w tytule wpisując „Rekrutacja”. Ewentualnie możesz skontaktować się poprzez wiadomość na Facebook. Pamiętaj, aby mail zawierał:

  1. Krótką informację o Tobie (imię, ile masz lat, skąd jesteś, jakiej muzyki zazwyczaj słuchasz)
  2. Podany link do profilu na Facebooku (będzie on niezbędny w przypadku kontaktu z Tobą)
  3. Napisz, dlaczego akurat Ty powinieneś do nas dołączyć.
  4. Prześlij nam przykładowy news muzyczny, który sam stworzysz. Może to być też recenzja czy relacja z koncertu.
  5. Możesz też napisać o tym, jak widzisz naszą współpracę oraz jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, co moglibyśmy zaprezentować nowego na naszym portalu!

Nie czekaj, napisz do nas już teraz! Być może to Ty będziesz razem z nami rozwijał stronę. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się po zapoznaniu się ze zgłoszeniem.

(Visited 64 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 13 stycznia, 2019
Close
%d bloggers like this: