Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Queen + Adam Lambert – już jutro w Krakowie!

Już jutro w Kraków Arenie wystąpi Queen + Adam Lambert! W sprzedaży dostępna jest jeszcze mała pula biletów na płytę. W dniu koncertu będzie można nabyć bilety w kasie Kraków Areny, która będzie czynna od godz. 16.30!

Przypominamy, że koncert rozpocznie się o godz. 20.00, a o godz. 18.30 zostaną otwarte bramy dla posiadaczy wszystkich kategorii biletów. Będą to bramy nr 1, 2, 3 oraz brama północna (pod bramą nr 2). Natomiast wszyscy posiadacze biletów Golden Circle Early Entrance wchodzą już od godz. 18.00 przez bramę północną, gdzie utworzone zostaną dwie kolejki osób oczekujących na wejście do hali.

Na terenie Kraków Areny będzie dostępne oficjalne stanowisko handlowe zespołu ze wszelkimi gadżetami, płytami, koszulkami etc., stanowisko to będzie usytuowane naprzeciwko bramy nr 1.

Zakazane jest wnoszenie profesjonalnego sprzętu fotograficznego z obiektywami, kamer, sprzętu nagrywającego oraz niebezpiecznych przedmiotów w tym butelek z napojami. Podczas koncertu będzie można robić zdjęcia wyłącznie do osobistego użytku za pomocą komórek oraz małych, osobistych nieprofesjonalnych aparatów fotograficznych, zdjęcia nie będą mogły być robione przy użyciu flasha.

Queen_poster

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 20 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: