Zespół Rebeka zaprezentował kolejny teledysk, promujący wydany na początku roku 2019 nowy album. Wideoklip zobaczycie poniżej.

Elesi to trzeci singiel Rebeki z najnowszego albumu Post Dreams, który swoją premierę miał 12 lutego 2019 roku. W teledysku widać ewidentne nawiązania do kultury Drag Queen.

”Elesi” to historia początku i końca miłości zawarta w jednej piosence. Wyobraziłam sobie taki stan, kiedy człowiek stara się za wszelką cenę, by wszystko było ok, ale nie umknie przed tym, że ma złamane serce, stąd właśnie tekst „lustereczko powiedz przecie, czemu straciłam apetyt?”. Sam numer powstał bardzo szybko, Bartek skomponował bas i bit w jeden dzień, ja przyjechałam do studia w czasie, kiedy był na obiedzie, dograłam klawisze i wokal. Bartek, kiedy wrócił miał zamiar wykasować projekt, jednak po usłyszeniu melodii i syntezatorów stwierdził, że jest naprawdę nieźle i doczekaliśmy się niezwykłego bangera koncertowego.” – mówi Iwona Skwarek

Za zdjęcia do teledysku odpowiada Barbara Kaja Kaniewska, z którą duet miał przyjemność pracować przy okładce Post Dreams. To właśnie Basia zachęciła Iwonę do wyreżyserowania tego klipu.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Rebeka