Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Red Lips prezentuje „Tu i Teraz”

Nowy singiel Red Lips, „Tu i Teraz”, to zapowiedź drugiego albumu zespołu, który ukaże się jeszcze w tym roku! Utwór jest jedną z 10 propozycji, które będą walczyć o zwycięstwo w konkursie „SuperPremiery 2016” w ramach tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Rockowe, gitarowe brzmienia oraz silny i niezwykle charyzmatyczny głos wokalistki to główne cechy, za które publiczność pokochała zespół RED LIPS. Fani grupy i tym razem nie powinni czuć się zawiedzeni. „Tu i Teraz” to utwór, który z powodzeniem może stać się przebojem tego lata.

Na szerokie wody muzycznego świata wypłynęli w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”. Niespełna rok od premiery swojego debiutanckiego krążka, mieli na swoim koncie złotą płytę oraz ponad 40 milionów odtworzeń swoich utworów na YouTube. Zagrali na najważniejszych imprezach muzycznych w kraju: Sopot Top of The Top Festival 2013, Top Trendy 2014, KFPP w Opolu, Eska Music Awards 2013 i w ponad stu innych wyjątkowych miejscach. Zwieńczeniem tego fenomenalnego roku była nagroda TVP w postaci Superjedynki, w kategorii „Super Przebój”. Na ubiegłorocznym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wspólnie z ukraińską grupą Kozak System wystapili w konkursie “SuperPremiery” a ich utwór “Kochaj i Żyj” spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem zarówno ze strony krytyków jak i publiczności.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 1 maja, 2016
Close
%d bloggers like this: