Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Red Lips i Łobuzy we wspólnym kawałku!

Zespół rockowy i formacja disco polo w jednym kawałku – to będzie prawdziwa petarda! Red Lips postanowili połączyć swoje siły z grupą Łobuzy.

Mamo! to najnowsza produkcja muzyczna, która powstała z połączenia sił dwóch skrajnych gatunkowo zespołów – takiego projektu w Polsce jeszcze nie było. Kolektyw Red Lips & Łobuzy został zainspirowany takimi duetami jak Foo Figters & Rick Astley, czy Metallica & Lady Gaga.

Jest to romans niepokornego rock n roll’a i szalonego disco. Z jednej strony przesterowane riffy gitarowe, rockowa energia koncertowa i chrupiące wokale, a z drugiej taneczne bity, przebojowe, lekkie melodie i dowcipne teksty, które podbiły wszystkie kluby i dyskoteki w Polsce. To dowód na to, że muzyka jest i być powinna ponad jakimikolwiek podziałami, a muzycy potrafią porozumiewać się językiem uniwersalnym.

Utwór Mamo! powstał w studio nagraniowym Black Kiss Records. Wszystkie partie instrumentalne zostały zarejestrowane na żywo w tradycyjnej technologii analogowej i bez użycia sampli. Teledysk zrealizowało Mania Studio, a kompozycję oraz tekst napisali wspólnie wszyscy członkowie obu zespołów podczas jednej z imprez.

(Visited 45 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 10 października, 2017
Close
%d bloggers like this: