Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Remo w singlu „Zaryzykuj”

Singiel Remo – „Zaryzykuj” uplasował się w pierwszej dziesiątce Gorącej 20 Radia Eska. Premiera longplaya już 24 czerwca 2016 roku​.

Teledysk opowiada historię młodego chłopaka, który zmaga się z depresją i zamyka się sam w czterech ścianach. Jednak odnajduje mobilizacje i zamierza zmienić swoje życie, zaczyna wszystko od nowa. Symboliczny gest założenia słuchawek na uszy głównego bohatera oznacza odnalezienie innej drogi, tej słusznej, kojącej rany dającej szczęście i wolność od lęków.

„Piosenka jak i cała płyta to autentyczna historia, którą sam przeżyłem. Przez lata zmagałem się z chorobą depresyjną, dzięki której poznałem siebie. Dziś zaryzykowałem i mówię o tym głośno, nie wstydzę się tego, mam to za sobą i nie patrzę w tył”- mówi Remo. Do płyty dodane będzie opowiadanie, które szczegółowo „narysuje” historię walki z chorobą. Przedstawione zostanie w nim kilka wskazówek, jak sobie radzić w trudnych chwilach.

“Choroby natury emocjonalnej to bardzo ważny temat w dzisiejszych czasach. Nadal jednak traktowany jest jak tabu – a niestety może to dotknąć każdego z Nas. Mam nadzieję, że po premierze “Zaryzykuj” i płyty „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz” wszystko się zmieni i ludzie zaczną o tym rozmawiać otwarcie, bez kompleksów. Rozmawiając o tym głośno możemy poczuć się dużo lepiej” – tak Remo mówi o swoich przeżyciach i twórczości.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 24 maja, 2016
Close
%d bloggers like this: