Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Rihanna w tym tygodniu?!

Przypomnijmy, że nadchodzący album wokalistki to „Anti”. Krążek pierwotnie miał ukazać się w listopadzie 2015 roku. Później mówiło się o premierze w Boże Narodzenie, a następnie o początku stycznia 2016 roku. Według najnowszych doniesień, dzieło trafi do sprzedaży przed końcem tego miesiąca.

Dziś, 27 stycznia, w sieci ma natomiast pojawić się nowy singel gwiazdy nagrany z Drakiem. Znane z albumu piosenki to „FourFiveSeconds”, „Bitch Better Have My Money” i „American Oxygen”.

Jesienią 2010 roku podczas wystawy w galerii sztuki MAMA w Los Angeles, artysta Roy Nachum odsłonił siedem obrazów, które będą częścią artworku nadchodzącego longplaya wokalistki. Wśród nich znalazła okładka „Anti” przedstawiającą młodą dziewczynkę z oczami przesłoniętymi złotą koroną i trzymającą czarny balon. Kolejne malowidło to ta sama dziewczynka tym razem obrócona tyłem. Wśród obrazów znalazły się również wiersze zapisane alfabetem Braille’a. Nadchodzący album będzie pierwszym wydawnictwem, które wykorzysta alfabet Braille’a, dzięki temu także osoby niewidome będą mogły w pełni poznać grafiki za pomocą dotyku.

Poprzedni longplay Rihanny to „Unapologetic” z listopada 2012 roku. 5 sierpnia 2016 roku piosenkarka wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

(Visited 50 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 stycznia, 2016
Close
%d bloggers like this: