Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Rihanna „Rock In Rio”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Piosenkarka nie przestaje jednak tworzyć nową muzykę. W przerwie w oczekiwaniu na nowy album dziś obejrzymy występ artystki podczas festiwalu Rock In Rio z 2015 roku. Usłyszymy dziś m.in. Rockstar 101, S&M, Rude Boy, Man Down, Umbrella czy Bitch Better Have My Money.

Rihanna stała się ikoną nowoczesnej muzyki, rozrywki i mody. Jako znakomity performer, sprzedała 54 miliony albumów i 210 milionów utworów cyfrowych na całym świecie, co czyni ją najlepiej sprzedającym się artystą wszechczasów. Wydała 8 albumów, wiele singli wspięło się na pierwsze miejsce list przebojów; zdobyła też 9 nagród Grammy. Jest jednym z najbardziej oglądanych artystów na Vevo /YouTube. Rihanna jest również jednym z najpopularniejszych i największych artystów na Facebooku z ponad 79 milionami fanów.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 5 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: