Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Roger Waters na dwóch koncertach w Polsce!

Roger Waters powróci do Europy w 2018 roku z pionierską trasą, Us + Them, podczas której usłyszymy klasyki Pink Floyd, nowe piosenki i solową twórczość.

Roger Waters wystąpi w Polsce dwukrotnie w ramach trasy Us + Them. Ostatni studyjny album Is This The Life We Really Want? jest już w Polsce złotą płytą. Przedsprzedaż dla użytkowników Live Nation startuje jutro (środa, 27 września) o 10.00.

Nazwa trasy nawiązuje do utworu z 1974 roku Us And Them, ze sprzedanego w wielomilionowym nakładzie albumu Pink Floyd Dark Side of the Moon.

3 sierpnia – TAURON Arena Kraków
5 sierpnia – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Bilety na koncerty w Polsce dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl w cenach od 249 zł będą dostępne w przedsprzedaży od środy, 27 września od 10.00 do 22.00 tego samego dnia. Dla pozostałych fanów sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 28 września o 10.00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach sieci Empik.

Roger Waters – Us + Them to przegląd najważniejszych utworów wybranych z wybitnego dorobku Watersa, w tym piosenki z najlepszych płyt Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of The Moon) oraz kompozycje z nowego, zbierającego doskonałe recenzje albumu Is This the Life We Really Want?.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 września, 2017
Close
%d bloggers like this: