Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Ryland Lynch supportem R5

Wiemy już kto wystąpi w roli supportu przed warszawskim koncertem grupy R5! Będzie to DJ Ryland, czyli młodszy brat słynnego rodzeństwa Lynch!

Kiedy R5 zaczynało karierę, Ryland był zbyt młody, by dołączyć do zespołu. Jednak jeździł z rodzeństwem w trasy i szybko uczył się życia za kulisami ich występów. To właśnie wspólne podróże i życie na koncertach sprawiło, że postanowił pójść własną drogą i został DJem. Dziś, jego pełne energii i charyzmatyczne występy otwierają koncerty R5 na całym świecie, a sam Ryland przekonał do siebie nie tylko fanów R5 – zyskał też rzesze własnych wielbicieli! Polska publiczność będzie miała okazję już po raz drugi spotkać się z Rylandem Lynchem.

Wejściówki na koncert R5, 30 września w stołecznym Palladium, dostępne są jeszcze we wszystkich punktach sprzedaży. Można je kupić na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

W sprzedaży są również wejściówki M&G, umożliwiające spotkanie z Rylandem, dostępne na jego oficjalnej stronie: www.djryland.com.

R5 nowa lokalizacja (1)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 19 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: