Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Zapowiedzi

Premiera najnowszej płyty Materii na Materiafeście!

29 sierpnia w Szczecinku odbędzie się czwarta edycja festiwalu organizowanego przez zespół Materia, czyli MateriaFestu. Zagrają na nim m.in. francuski Betraying The Martyrs, Monuments z UK oraz Decapitated. Podczas festiwalu odbędzie się także oficjalna premiera najnowszej płyty Materii!

Organizowany przez Materię MateriaFest jest formą corocznego podziękowania dla fanów i przyjaciół zespołu. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Jej tegoroczna, czwarta już edycja odbędzie się 29 sierpnia nad malowniczym jeziorem Trzesiecko w Szczecinku. Więcej o festiwalu przeczytacie tutaj.

Uznaliśmy, że będzie to doskonały moment, by oficjalnie zaprezentować naszą najnowszą płytą zatytułowaną „We Are Materia” – mówi Michał Piesiak, wokalista i basista Materii. – Bieżący rok jest dla nas pełnym sukcesów, więc kujemy żelazo, póki gorące – dodaje muzyk.

Materia ma za sobą w 2015 roku bardzo udaną trasę u boku Decapitated oraz doskonale przyjęte występy m.in. na festiwalach Metal Blast w Egipcie o Wacken Opern Air w Niemczech. Aktualnie zespół skupia się na organizacji przypadającego na 29 sierpnia MateriaFestu oraz towarzyszącej mu premierze płyty „We Are Materia”.

Materia powstała w 2007 roku w Szczecinku. Początkowo jako trio: Michał `Mihu` Piesiak (wok., bas), Tadek `TeDe` Piesiak (git., wok.) i Kuba `Marcia` Marciniak (per.). W 2010 roku do zespołu dołącza wieloletni przyjaciel Adrian `Adi` Dubiński (git.). Bracia Piesiak w 2011 roku wystąpili w Szansie Na Sukces i zostali zaproszeni do Finału w Sali Kongresowej, gdzie wystąpili razem z Arturem Gadowskim. Muzyka Materii to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku.

.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: