Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Zapowiedzi

Scorpions ogłaszają wydanie nowego albumu!

Płyta Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads w sklepach od 24 listopada!

40 lat temu ukazał się utwór Born To Touch Your Feelings. Teraz tytuł tej piosenki to także nazwa wyjątkowej kompilacji, która przypomina historię legendarnego zespołu Scorpions. Płyta zbiera najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady – między innymi Born To Touch Your Feelings, Send Me Angel, czy Holiday oraz oczywiście Wind Of Change – klasyczny utwór nierozerwalnie kojarzący się w Europie z upadkiem Muru Berlińskiego i końcem Zimnej Wojny.

Wśród największych klasyków znalazł się także nowy utwór Rudolfa Schenkera – Always Be With You. To głęboko emocjonalna deklaracja miłości oraz historia o życiowych zmianach – nie jest przypadkiem, że artysta napisał ją po urodzinach swojego najmłodszego syna. Melrose Avenue z kolei zawdzięcza swoją nazwę najsłynniejszej ulicy w Los Angeles. Najnowsza piosenka Matthiasa Jabsa doskonale oddaje atmosferę życia w Kalifornii.

Album Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads będzie dostępny od 24 listopada na płycie CD oraz podwójnym winylu, a także w sprzedaży cyfrowej.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 23 października, 2017
Close
%d bloggers like this: