Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Sigma coraz wyżej

Ich piosenka „Nobody to Love” pretendowała do miana najlepszego wakacyjnego utworu minionego roku. Po niezwykle udanym lecie koncertowym powrócili do studia, żeby zacząć nagrania kolejnej płyty. Dziś Sigma przedstawia nam pierwsze informacje dotyczące nadchodzącego wydawnictwa i nowy singel.

Ostatnie dwanaście miesięcy były dla brytyjskiego duetu drum`n`bass niezwykle owocne. Ich materiał został dostrzeżony przez krytyków i słuchaczy nie tylko w ojczystym kraju, a poza tym otrzymali dwie nominacje do prestiżowej nagrody Brit Awards. Panowie nie spoczywają jednak na laurach i ciężko pracują, aby następną porcją świeżych utworów przypieczętować sobie silną pozycję na elektronicznym rynku muzycznym.

Wiemy już, że na płycie „Life”, która ukaże się wczesnym latem, ukaże się wspomniany wcześniej kawałek „Nobody to Love”, kolaboracja z Palomą Faith („Changing”) i Shakką. Nie zabraknie także wielu aranżacyjnych niespodzianek, co możemy przypuszczać po premierze kolejnego singla, czyli „Higher”.

Utwór, który swoją premierę miał we wczorajszej audycji w Radio 1, został stworzony we współpracy z brytyjskim wokalistą o pseudonimie Labirinth. Zapadająca w ucho kompozycja różni się nieco od poprzednich dokonań duetu – mocniej uwydatnia się na niej charakterystyczny, drum`n`bassowy beat. Czekamy z niecierpliwością na więcej!

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: