Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Siostry Przybysz zapraszają na nadchodzące koncerty

Tej jesieni muzyczne serca słuchaczy rozgrzewa seria wyjątkowych koncertów pod znakiem Natalii i Pauliny Przybysz. Na wspólnej trasie koncertowej artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy – Światło Nocne, Chodź Tu! oraz niezapomniany wspólny finał.

Światło Nocne to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku Prąd. Album zapowiadał singiel Światło nocne. Piosenka opowiada o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak Świat wewnętrzny, Dzieci malarzy czy Czarny.

Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, aby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Jej debiutancki album nosi tytuł Chodź Tu i jak sama artystka zaznacza – występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Single promujące płytę to Dzielne kobiety, Pirx i Drewno.

W kwietniu oba albumy zostały docenione nagrodą Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża! Jesienią Natalia i Paulina Przybysz zawładnęły miastami w Polsce, a każdy z koncertów pełen jest niespodzianek. Jedną z nich są wyjątkowi goście.

Klub Studio / Kraków
04.11 20:00

Spotkania Kultur / Lublin
05.11 20:00

Palladium / Warszawa
08.11 20:00

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 31 października, 2018
Close
%d bloggers like this: