Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:10 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy cały skład SBM FFestival 2023!

Mata, 2115, Sokół i ponad 30 innych artystów zagra pod koniec tegorocznych wakacji na Lotnisku Bemowo. Znamy pełny line-up SBM FFestival!

Największe rapowe wydarzenie w Polsce powraca na warszawskie lotnisko Bemowo. SBM FFestival potrwa w tym roku aż 4 dni i odbędzie się pomiędzy 23 a 26 sierpnia 2023 roku. Na wydarzeniu wystąpi ponad 30 artystów, m.in. Mata, 2115, Sokół, White 2115, Solar & Białas, Sobel, Żabson, Hotel Maffija czy Jan-rapowanie.

SBM FFestival odbędzie się już po raz siódmy i po sukcesie ubiegłorocznej edycji, kolejny raz zamknie festiwalowe lato w Polsce na warszawskim Lotnisku Bemowo. 4-dniowy program wydarzenia zawiera koncerty ponad 30 artystów. 

Wśród nich jest m.in. Mata, powracający na Bemowo po pamiętnym koncercie po premierze płyty Młody MatczakWhite 2115, czyli obecnie najpopularniejszy raper na Spotify w Polsce; Sokół, który zagra jedyny solowy koncert w tym roku; ekipa 2115, a także Sobel z ekskluzywnym występem w Warszawie w ciągu najbliższych miesięcy.

Na scenach festiwalu nie zabraknie również m.in. założycieli SBM Label, czyli Solara i Białasa, braci Kacperczyk tuż po wydaniu najnowszego albumu pt. Pokolenie Końca Świata oraz wielu innych doskonale znanych reprezentantów sceny hiphopowej, na czele z Kinnym Zimmerem, Janem-rapowanie, Kukonem, Żabsonem, czy Guziorem.

W sprzedaży dostępne są karnety 4-dniowekarnety weekendowe oraz wejściówki jednodniowe na każdy festiwalowy dzień. Osoby z niepełnosprawnościami mogą wejść na festiwal wraz z osobą wspierająca w ramach jednego biletu. Możecie je zakupić pod tym linkiem.

Wszystkie warianty wejściówek są dostępne również w wersji premium, dzięki której można otrzymać dostęp do dedykowanej przestrzeni w pobliżu sceny z oddzielną strefą gastronomiczną i barem, osobnych toalet, a także do przyspieszonego wejścia na teren wydarzenia. Na wszystkie osoby posiadające bilet premium czekać będzie również box z festiwalowym niezbędnikiem oraz specjalne wydawnictwo z udziałem artystów z SBM Label. W sprzedaży dostępne są również wejściówki na pole namiotowe.

(Visited 175 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: