Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Start preorderu albumu Kaczora i Piha! Pojawił się równiez nowy singiel

Kaczor i Pih przedstawiają drugi utwór pt. Nóż w Plecy, który promuje ich wspólny album Z ZIMNĄ KRWIĄ. Jest to kolejne po Złej krwi wydawnictwo duetu.

Ponad miesiąc temu raperzy zasilili szeregi labelu StoproRap i potwierdzili, że to właśnie nakładem tej wytwórni ukaże się ich wspólna płyta. Pierwszą zapowiedzią krążka był kawałek pt. Chłopaki z Bloków. Gościnnie na tym nagraniu udzielił się Joda, reprezentant BOR.

Razem z premierą numeru Nóż w Plecy na stronie stoprorap.pl startuje sprzedaż preorderu Z ZIMNĄ KRWIĄ.

Jesteśmy mocno podjarani, ponieważ za ilustracje odpowiedzialny jest Ral Duke – ten sam Ral Duke, który jest znany ze współpracy z jedną z najbardziej obecnie topowych ekip na amerykańskim rynku rapowym – Griselda Records. W jego dorobku znajdują się także prace dla Ghostface Killah i Alchemista, a to jedynie część jego bogatego portfolio. – mówią o okładce raperzy i dodają – Swoim projektem – idealnie oddał to co zawarliśmy na albumie, także możecie spodziewać się od nas ciężkiej, brudnej i bezkompromisowej muzyki, do jakiej przyzwyczailiśmy Was na ZŁEJ KRWI.

Ciekawie zapowiada się tracklista Z ZIMNĄ KRWIĄ. Już wiadomo, że gościnnie na albumie Kaczora i Piha pojawią się Joda, Demia Doberman, Śliwa, donGURALesko, Shellerini.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 5 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: