Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel Faustyny Maciejczuk

Utalentowana artystka wypuściła w świat pierwszy zwiastun debiutanckiej płyty. Jest nim singiel „Bez Granic”.

Świeży utwór w odróżnieniu od dotychczasowej twórczości Faustyny niesie w sobie żywiołowe, taneczne wibracje. Gdyby nie wciąż nie dająca o sobie całkowicie zapomnieć pandemia, zapewne królowałby niedługo w wielu dyskotekach. Delikatny głos wokalistki tylko dodaje uroku temu numerowi.

„Bez granic” jednak nie jest jedynie zwykłym kawałkiem do tańca. Faustyna śpiewa w nim o pozbyciu się lęków („Teraz wiem że nie muszę się bać”), zakończeniu złego etapu w życiu („Zły sen kończy się i przemija twój czas”) i zerwaniu ze stawianiem sobie tytułowych granic.

W tworzeniu singla pomagali Faustynie: LEEO, Patryk Wasilewski i producent Arek Grygo. Za mx i master odpowiada ceniony na rynku DJ Eprom. W kręcenie teledysku zaangażowanych było zaś całe mnóstwo osób. Wymieńmy więc chociaż kilka z nich. Scenariusz i reżyseria są zasługą Izabeli Zubryckiej, zdjęcia to dzieło Mateusza Hernika, a całość zmontował Przemek Krężel. W klipie widzimy między innymi Jana Rozmanowskiego – znanego jako Jann z singli „Do you wanna come over?” i „One Missed Call”.

Singiel dostępny jest już na streamingach, a teledysk możecie obejrzeć poniżej:

(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 6 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: