Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Świętuj 21. urodziny Justina Biebera w Multikinie!

Już 2 marca o godzinie 18:00 z okazji 21. urodzin młodego artysty, które przypadają na 1 marca sieć kin Multikino zaprasza na pokaz filmu „Justin Bieber. Believe”.

Zarezerwuj czas 2 marca i przyjdź do Multikina świętować wraz z przyjaciółmi 21. urodziny swojego idola! Wszystkich fanów artysty zapraszamy do wybranych kin sieci Multikino na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop – Justinowi Bieberowi.

Na specjalny pokaz filmu poświęcony Justinowi Bieberowi zapraszamy do wszystkich  kin sieci Multikino z wyłączeniem Poznań Starego Browaru i Sopotu

Ceny biletów:
25 PLN Normalny (fotel VIP +3 pln)
20 PLN Facebook* – *ilość voucherów ograniczona

Bilety na „Justin Bieber’s 21th birthday” w sprzedaży od 13 lutego 2015. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

„Justin Bieber. Believe” jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.

21ste urodziny Justina Biebera_PLAKAT

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: