Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Open’er festival 2018: Duet Taconafide kolejnym artystą!

Po ogromnym sukcesie halowej trasy koncertowej Taconafide zdecydowali się zagrać jeszcze jeden, ostatni w tym roku koncert. 6 lipca wystąpią na głównej scenie Open’er Festival!

O tej współpracy napisano już wszystko i wszędzie. Prześwietlono każdy wątek związany z Soma 0,5 mg. Od tych czysto muzycznych zaczynając, przez lifestylowe a na podatkowych kończąc. Chwalono lub krytykowano, podchodzono z rezerwą i niezrozumieniem albo mówiono o najbardziej oczywistej i jednocześnie wyjątkowo udanej kooperacji jaką polska scena mogła sobie wyobrazić.

Nie ma wątpliwości, że żadne wydarzenie muzyczne ostatnich lat budziło tak wielkiego zainteresowania jak wspólny projekt Taco Hemingwaya i Quebonafide. Taconafide podjęli decyzję o zagraniu jeszcze jednego, wyjątkowego koncertu. Taco na fejmie Quebo, Que na renomie Taco, wystąpią ostatni raz 6 lipca na Orange Main Stage.

Open’er 2018 odbędzie się w dniach 4-7 lipca na lotnisku Gdynia – Kosakowo. Karnety czterodniowe na Open’er 2018 kosztują obecnie 579 zł. Karnety weekendowe to odpowiednio 399 zł.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 2 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: