Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:56 am DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Taylor Swift w Polsce! Startuje sprzedaż biletów, najważniejsze informacje

Już za moment równo o godz. 12.00 ruszy sprzedaż na trzy długo wyczekiwane koncerty Taylor Swift w Polsce. Przypominamy wszystkie zasady, terminy, a także miejsca, w których możecie zdobyć wasze upragnione bilety.

Bez wątpienia Taylor Swift jest jedną z największych artystek naszych czasów. Zyskała ogromną popularność dzięki niezaprzeczalnym hitom, takim jak Shake it Off, Blank Space, You Need To Calm Down.

Jej koncerty przyciągają nie tylko tysiące fanów z całego świata, ale są również niezapomnianym spektaklem, który dla wielu stanowi głęboko emocjonalne przeżycie, pozostając w pamięci na długo.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zostały dodane dodatkowe terminy koncertów. Amerykańska artystka wystąpi w Polsce łącznie na trzech koncertach, 1, 2 oraz 3 sierpnia 2024 r. Wszystkie występy odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie.

Sprzedaż biletów na wszystkie koncerty w Polsce ruszy 12 lipca o godz. 12 i dotyczyć będzie tylko zweryfikowanych pozytywnie fanów, którzy do 23 czerwca br. zarejestrowały się do wzięcia udziału w sprzedaży biletów na pierwszy koncert Taylor Swift w Warszawie.

Jednocześnie przypominamy i ostrzegamy, aby nie kupować kodów dostępu do dzisiejszej sprzedaży od osób trzecich ani nie przekazywać nikomu własnego kodu, ponieważ:

  • Kod jest jednorazowy, ktoś może użyć go przed posiadaczem!
  • Posiadanie kodu nie jest gwarancją zakupu biletów. Bilety sprzedawane są w miarę dostępności.

Dodatkowo:

  • Wszystkie bilety na wydarzenie są elektroniczne i imienne. Podczas zakupu biletów należy wprowadzić imiona i nazwiska uczestników wydarzenia. Każdy bilet musi być przypisany do innej osoby — nie jest możliwe, by na kilku biletach, na daną datę wydarzenia, w jednym zamówieniu widniały dane tej samej osoby. 
  • Pojedynczy bilet uprawnia do wstępu na wydarzenie jedną osobę, której imię i nazwisko zostało wskazane na bilecie. Bilet podlega weryfikacji w momencie wejścia na wydarzenie.
  • Zmiana danych osobowych podanych na bilecie jest niemożliwa. Organizator może dokonać zmiany danych osobowych na bilecie. Wniosek, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, uczestnik wydarzenia zobowiązant jest złożyć najpóźniej trzy dni przed datą wydarzenia (dla wydarzenia odbywającego się w dniu 1.08.2024 – przed dniem 28.07.2024 i w tym dniu; analogicznie dla pozostałych dni)
  • Użytkownik może maksymalnie kupić cztery bilety.
(Visited 165 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 12 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: