Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:32 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy pierwszych artystów na CZW RAP NIGHT 2023

Przedstawiamy wyjątkowych artystów, którzy wystąpią na niezwykłym wydarzeniu – CZW RAP NIGHT 2023! Już teraz wystartowała również przedsprzedaż biletów na 15. edycję tego festiwalu.

CZW RAP NIGHT to coroczne wydarzenie, które od lat przyciąga tłumy miłośników rapu z całego kraju. Tegoroczna edycja obiecuje być jeszcze bardziej spektakularna, pełna niesamowitych występów i niezapomnianych emocji. Znamy już pierwszych artystów, którzy zagoszczą na naszej scenie i porwą publiczność swoim niepowtarzalnym stylem.

Dla uczestników 15 edycji CZW RAP NIGHT zaplanowano wiele ciekawych atrakcji – zarówno muzycznych, wizualnych, jak i sportowych.

Jeśli mówimy o koncertach, to bez wątpienia żadna z dotychczasowych edycji nie zawodziła pod względem różnorodności stylów. Na jednej scenie gościli artyści reprezentujący różne nurty hip-hopowe. Zapewniamy, że w tym wieczorze nie zabraknie doskonałego rapu! Dowodem na to są pierwsi ogłoszeni artyści.

Hałastra to utalentowany artysta, którego twórczość odzwierciedla głębię i różnorodność rapu. Jego teksty są przemyślane, a flow pełne energii. D.Real to rapowa siła, która swoim niesamowitym flow i niepowtarzalnym stylem wyróżnia się na scenie hip-hopowej.

Ero to legenda polskiego rapu, znany z niezrównanej charyzmy i bezkompromisowych tekstów. Jego występy na scenie są zawsze pełne energii i autentyczności, a jego obecność na CZW RAP NIGHT 2023 będzie prawdziwym powodem do radości dla fanów.

Jednocześnie informujemy, że wystartowała przedsprzedaż biletów online. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi w pulach: 70/80/90 zł, a w dniu imprezy 100 zł. Dostępne są na portalu Bilety24.pl.

(Visited 129 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 11 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: