Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

The 1975 cytują Donalda Trumpa w nowym utworze

The 1975 udostępnili najnowszy utwór Love It If We Made It. To druga zapowiedź nadchodzącego albumu zespołu, A Brief Inquiry Into Online Relationships.

Zespół od kilku dni udostępniał w swoich mediach społecznościowych tajemnicze grafiki, które – jak się okazuje – prezentowały fragmenty tekstu nowego utworu. „Love It If We Made It” jest mocno polityczne. W kawałku znalazły się m.in. dwa cytaty z Donalda Trumpa: „Immigration liberal kitsch / Kneeling on a pitch / ‘I moved on her like a bitch!!” (cytat z rozmowy Trumpa z Billym Bushem z 2005 roku) oraz „Excited to be indicted / Unrequited / House with seven pools / Thank you Kanye, very cool” (wpis Trumpa na Twitterze, w którym prezydent USA dziękował muzykowi za gest poparcia).

Pojawia się także inny mocny akcent polityczny: „Selling melanin and then / Suffocate the black men”. Muzycy wspominają również Lil Peepa, który zmarł w listopadzie 2017 z powodu przedawkowania leków. „Współczesność nas zawiodła” – powtarza się w refrenie.

Love It If We Made It to drugi utwór pochodzący z zapowiadanej płyty A Brief Inquiry Into Online Relationships. Oficjalnym singlem jest Give Yourself a Try, który ukazał się na początku czerwca. Dotychczasową dyskografię The 1975 zamyka I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It z 2016 roku.

https://youtu.be/j5l6ZoVY2zQ

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 lipca, 2018
Close
%d bloggers like this: