Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 4:11 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

The Weeknd już za niewiele ponad miesiąc wystąpi w Polsce!

Całkowicie wyprzedana trasa w Ameryce Północnej okazała się niesamowitym sukcesem, bijąc rekordy frekwencji i przynosząc do tej pory ponad 130 milionów dolarów dochodu.

Przypominamy, że The Weeknd zaplanował występ na PGE Narodowym już 9 sierpnia. Przed nim na scenie pojawią się Kaytranada i Mike Dean. Ostatnie bilety dostępne są pod tym linkiem.

Trasa jest uhonorowaniem albumu The Weeknd After Hours z 2020 roku (pochodzący z niego przebój „Blinding Lights” został nowym #1 na liście Billboard Hot 100 wszechczasów, wyprzedzając przebój Chubby Checker „The Twist” z 1960 roku), a także docenionego przez krytyków albumu Dawn FM, który ukazał się w styczniu 2022 roku. Kaytranada i Mike Dean dołączą do The Weeknd na wszystkich europejskich koncertach.

Trasa After Hours Til Dawn jest wspierana przez Binance, globalny ekosystem blockchain stojący za największą na świecie giełdą kryptowalut, udostępniającą technologię Web 3.0 uczestnikom koncertów na całym świecie. Posiadacze biletów otrzymają pamiątkowe NFT, a także uzyskają dostęp do ekskluzywnej kolekcji NFT z trasy koncertowej The Weeknd, we współpracy z HXOUSE, centrum myśli i inkubatorem społeczności dla kreatywnych przedsiębiorców. Pięć procent zysków ze sprzedaży z nadchodzącej kolekcji koncertowej NFT zostanie przekazane na rzecz XO Humanitarian Fund.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: