Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:25 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Thirty Seconds To Mars dołącza do składu Orange Warsaw Festival!

Orange Warsaw Festival właśnie ogłosił headlinera tegorocznej edycji. Thirty Seconds To Mars wystąpi 2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, dołączając tym samym do imponującego lineupu, który obejmuje takie gwiazdy jak 1975, Zara Larson, Ellie Goulding i Martin Garrix.

Sam Smith, którzy mieli wystąpić tego samego dnia (Sam posługują się zaimkami they/them), zostali zmuszeni do odwołania swojego występu z powodu problemów zdrowotnych, w tym utraty głosu. Mimo tego niefortunnego zdarzenia, Orange Warsaw Festival zapewnia fanów, że Thirty Seconds To Mars dostarczy niezapomnianego show i wypełni scenę niesamowitą energią.

Thirty Seconds To Mars to zespół założony przez braci Jareda i Shannona Leto. Zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym nagrodę MTV Video Music Awards i Europe Music Awards, a także uznanie krytyków muzycznych na całym świecie. 8 maja 2023 roku zespół zaskoczył swoich fanów, prezentując najnowszy singiel zatytułowany „Stuck”. Utwór stanowi zapowiedź ich długo oczekiwanego albumu „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”, który jest pierwszym wydawnictwem zespołu po pięcioletniej przerwie.

(Visited 90 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 28 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: