Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:51 am DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Sam Smith nie wystąpią na Orange Warsaw Festival 2023

Ze względu na chorobę Sam Smith odwołało również występ na Orange Warsaw Festival. Organizatorzy szukają zastępstwa.

Organizatorzy poinformowali nas, że z powodu choroby Sam Smith, koncerty w Manchesterze, Glasgow i Birmingham zostały odwołane. Niestety, dosięgło to także koncertu w Warszawie. Sam nie wystąpią na Orange Warsaw Festival.

Sam Smith – Lose You (Lyric Video)

Organizatorzy intensywnie pracują obecnie nad znalezieniem innego artysty, artystki lub zespołu, który zagra 2 czerwca. Niedługo powinniśmy dowiedzieć się, kto zamyka line-up głównej sceny w piątek. To właśnie pierwszego dnia jako ostatni powinni zagrać Sam.

Dla tych, którzy już zakupili bilety jednodniowe na 2 czerwca, będą mieli możliwość przeniesienia ich na 3 czerwca lub otrzymania zwrotu pieniędzy.


Sam Smith to brytyjski piosenkarz i autor tekstów. Zyskał ogromną popularność swoim debiutanckim singlem Latch z udziałem zespołu Disclosure w 2012 roku. Jednak prawdziwy przełom dla niego nastąpił w 2014 roku dzięki utworom Stay with Me i I’m Not the Only One z jego debiutanckim albumem In the Lonely Hour. Sam zdobył wiele nagród muzycznych, w tym cztery nagrody Grammy. Jego charakterystyczny, melodyjny głos przyczynił się do ugruntowania jego pozycji jako jednego z wiodących artystów w muzyce pop.

(Visited 187 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 28 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: