Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

To będzie jedyny taki koncert Płomień 81

17 czerwca odbędzie się pierwszy z koncertów zorganizowanych w ramach cyklu Ballantine’s True Music Stage. Pezet i Onar premierowo wykonają na żywo numery z wydanej w marcu płyty Szkoła 81. Technicznie wydarzenie zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach – od profesjonalnego nagłośnienia po specjalnie zaprojektowane na ten występ wizualizacje i dodatkowe efekty.

Z natury nie lubię chodzić na kompromisy. Po premierze „Szkoły 81” czekaliśmy na projekt, który w pełni sprosta naszym wyobrażeniem o premierowym zagraniu tego materiału w obecnych realiach – mówi Pezet.

Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu „Streaming from Isolation”, gdzie łączono fanów i artystów podczas „domowych” spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję.

Teraz Ballantine’s wraca do miłośników hip hopu z zaproszeniem na darmowe, otwarte dla wszystkich koncerty online – z pełnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i efektami. Co więcej, zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników koncertu, by mogli poczuć klimat wspólnej imprezy i razem przeżywać to muzyczne wydarzenie. Ballantine‘s True Music Stage to zupełnie nowy kierunek dla koncertów online. 

Transmisja koncertu duetu Płomien 81 rozpocznie się 17 czerwca o godzinie 20:00 na kanale: https://www.facebook.com/BallantinesPoland/ 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 17 czerwca, 2020
Close
%d bloggers like this: