Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

FEST Festival 2020: Nowi artyści w line-upie festiwalu

Organizatorzy festiwalu FEST Festival postanowili nieco umilić nam chwile i ogłosili nowych wykonawców.

Do ogłoszonego już składu dołączyła właśnie piątka nowych artystów. Są to: Kaytranada, Pezet, Tommy Cash, Jan Rapowianie oraz Aitch.

Kaytranada to artysta, który swoją twórczością wypełnia lukę między światem elektroniki a hip-hopem i R&B. Na swoim koncie ma kilka EP-ek oraz dwa albumy studyjne – 99,9% i Bubba. Pezet to legenda polskiej sceny hip-hopowej. Tworzy nieprzerwanie od ponad 20 lat, a jego kolejne albumy w ekspresowym tempie osiągają statusy złotych i platynowych płyt.

Swoje brzemienia Tommy Cash określa mianem post-sowieckiego rapu, a jego twórczość często przełamuje uprzedzenia i przekracza granice seksualności oraz gatunków muzycznych. Jan Rapowanie to zdecydowanie jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Jego charakterystyczny styl, przez który z dystansem opowiada o przyziemnych problemach, sprawia, że zjednuje sobie sympatię słuchaczy z różnych pokoleń.

Jego kariera wciąż nabiera tempa, ale wszystko wskazuje na to, że będzie o nim naprawdę głośno! Na swoim koncie ma już nominację do Brit Awards w kategorii Best New Artist. Aitch to młody MC z Manchesteru, to kolejny raper, którego usłyszycie na Fest Festival.

Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Obecnie w sprzedaży dostępne są bilety w cenach 3 dni – 399 pln, oraz bilety jednodniowe 229 pln (do wyczerpania puli) oraz Camping (ważny z karnetem lub biletem) – 199 pln.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 31 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: