Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Niepowtarzalny koncert w HBO GO. Pezet: Muzyka Współczesna już w lipcu

Już 30 lipca w HBO GO będzie transmitować niezwykły koncert. „Muzyka Współczesna – koncert premierowy” to relacja z wyjątkowego muzycznego wydarzenia, z 19 grudnia 2019 roku. Wówczas na warszawskim COS Torwar Pezet zagrał prawie 2-godzinny koncert, na który bilety wyprzedały się co do ostatniego miejsca. 27 września 2019 roku Pezet wydał płytę Muzyka współczesna, która pokryła się platyną.

Koncert był niezwykły, gdyż oprócz świetnej muzyki można było podziwiać specjalną oprawę wizualną – świetlną i pirotechniczną. „To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar – największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz” – mówił Pezet.

Premiera emisji „Pezet: Muzyka Współczensa – koncert premierowy” odbędzie się 30 lipca w HBO GO. Emisję premierową na antenie HBO zaplanowano na 15 sierpnia na godz. 14:55.

Trailer „Muzyka Współczesna – koncert premierowy”
HBO Pezet COS Torwar poster
(Visited 74 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , Last modified: 24 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: