Spokojnie, nie pomyliliście stron – to nie raport o tym, jak powodzi się słynnej, międzynarodowej organizacji policyjnej, która zajmuje się ściganiem przestępców. To tylko zespół o takiej samej nazwie opublikował teledysk do swojego najnowszego kawałka “Everything is Wrong”.
W czarno – białym klipie Interpolu główną rolę odgrywa miasto będące mekką alternatywnych artystów. Muzycy przechadzają się bowiem po Nowym Jorku – aż czuć klimat nowoczesnego, miejskiego życia. Panowie zmierzają z różnych kierunków metropolii, aby dojść do klubu, w którym zagrają koncert.
Piosenka “Evertyhing is Wrong” pochodzi z piątego albumu amerykańskiej grupy indie – rockowej “El Pintor”. Przypomnijmy, że ostatni raz trio wystąpiło w Polsce na zeszłorocznym Open`er Festival.