Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Wielkie otwarcie Klubu Stodoła. Zagra RAT KRU

Wielkie otwarcie letniej odsłony Klubu Stodoła odbędzie się już w najbliższy piątek (12 czerwca) o godz. 16:00!

Na wszystkich gości czekać będzie nowe pyszne menu, orzeźwiające drinki i napoje oraz aż trzy zróżnicowane strefy pełne muzyki i chilloutu. Piątkowe otwarcie Stodoły uświetni koncert RAT KRU!

Warszawska Stodoła już w najbliższy piątek (12 czerwca, godz. 16:00) ponownie otworzy swoje drzwi dla miłośników muzyki i dobrej zabawy! Przez całe lato Klub będzie czynny od poniedziałku do niedzieli, pełniąc funkcję pubu, oferującego napoje i ciepłe przekąski.

Do dyspozycji gości zostaną udostępnione trzy przestrzenie – kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefa Akustik, w której nie zabraknie elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów Kultu.

W ramach hasła „Odkryj letnie oblicze Stodoły” w Klubie regularnie odbywać się będą wydarzenia kulturalne, w tym m.in. koncerty, muzyka na żywo, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz pokazy filmów.

Szczegółowy harmonogram najbliższych wydarzeń będzie regularnie aktualizowany na stronie internetowej oraz w profilach społecznościowych Stodoły.

W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz w oparciu o bieżące normy prawne, Klub Stodoła zadba o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. W związku z limitem gości przebywających w poszczególnych częściach obiektu, wszystkim zainteresowanym wyborem dogodnego miejsca, warszawska Stodoła poleca wcześniejsze przyjście do Klubu.

► WIELKIE OTWARCIE KLUBU STODOŁA
12 CZERWCA 2020, GODZ. 16:00, ul. Batorego 10
Gwiazda wieczoru: RAT KRU
WSTĘP DARMOWY & DRINK POWITALNY

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 10 czerwca, 2020
Close
%d bloggers like this: