Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

The Slow Readers Club zagra w Stodole!

Brytyjska grupa rockowa The Slow Readers Club wyrusza w trasę koncertową po UK i Europie. Muzyczna podróż obejmie ponad 30 koncertów i będzie promowała najnowsze 2 albumy: The Joy Of The Return (który ukazał się 20 marca) oraz 91 Days in Isolation (którego premiera odbędzie się 23 października).

Nadchodzący, piąty krążek zespołu dostępny jest w przedsprzedaży w internetowym sklepie The Slow Readers Club na limitowanym, kolorowym vinylu i płycie CD. O 91 Days in Isolation wokalista Aaron Starkie mówi tak: „Ta kolekcja piosenek została napisana zdalnie podczas lockdownu w UK. Każdy członek zespołu dzielił się pomysłami za pośrednictwem Internetu, a piosenki były składane w domu. Gdy restrykcje zostały zniesione, zabraliśmy piosenki do Edwin Street Recording Studios w Bury i nagraliśmy ten album z naszym producentem Philem Bulleymentem. Z dumą zaprezentujemy Wam 91 Days in Isolation”.

Przez cały okres pandemicznej kwarantanny członkowie zespołu stale utrzymywali kontakt z fanami. Organizowali różnego rodzaju sposoby podtrzymywania więzi ze swoimi miłośnikami. Nie brakowało im kreatywnych pomysłów na spędzanie tego czasu z tysiącami słuchaczy: poprzez transmisje internetowe oglądali wspólnie sesje z ubiegłych koncertów, organizowali „imprezy” z odsłuchami wydanych dotąd swoich albumów. Jednym z największych streamingowych wydarzeń była niezapomniana sesja akustyczna w otoczeniu 21000 wolnych miejsc w opustoszałej arenie w Manchesterze.

The Slow Readers Club w warszawskiej Stodole zagra 19 kwietnia 2021 roku.

  • Przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek 11 sierpnia o godz. 11:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do środy 12 sierpnia również do godz. 11:00.
  • Sprzedaż ogólna biletów rozpocznie się 12 sierpnia o godz. 11:00 także na Ticketmaster.pl, a także na LiveNation.pl.
The Slow Readers Club – Klub Stodoła, Warszawa
(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 11 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: