Years & Years oraz MNEK postanowili umilić fanom 14 lutego. Artyści zaprezentowali teledysk do utworu Valentino.

Years & Years przyjaźnią się z MNEKiem od dawna, kwestią czasu było więc, kiedy wykonawcy spotkają się w studio. Zdjęcia do teledysku powstały w Sztokholmie, a za reżyserię klipu odpowiadają Olly, Uzo i Jordan Rossi.

Valentino, przygotowany specjalnie z myślą o 14 lutego, to zainspirowany flamenco utwór opowiadający o wszystkich partnerach, którzy w przeszłości namieszali w życiu artystów. Piosenka powstała w zeszłym roku, a gdy Yearsi kilka razy zagrali ją na swoich koncertach, utwór wywołał niemały entuzjazm.

Uzo (MNEK – dop. red.) i ja chcieliśmy napisać piosenkę o wszystkich łajdakach, którzy porządnie namieszali nam w życiach w przeszłości. Jestem prawdziwym szczęściarzem, że mam takiego przyjaciela jak Uzo. Mogę z nim pogadać o sprawach sercowych. Kiedy spotkaliśmy się w studiu, było tak, jakbyśmy byli po prostu na przyjacielskim wyjściu. Znamy się już jakiś czas, a wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad jego talentem. Mam nadzieję, że każdy, bez względu na orientację seksualną, będzie mógł utożsamić się z tekstem tej piosenki. Każdy z nas trafił kiedyś na jakiegoś Valentino! Jestem również niezwykle dumny z tego, jak bardzo gejowska jest ta piosenka. Dwóch chłopaków śpiewających o kolejnym chłopaku to wciąż rozczarowująco rzadkie zjawisko w muzyce, dlatego radość jest tym bardziej tak duża – mówi Olly Alexander