Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

ZAZ za kilka dni ponownie w Polsce!

Artystka wystąpi już 15 czerwca w krakowskiej Tauron Arena Kraków oraz 16 czerwca w sopockiej Operze Leśnej. Bilety na obydwa koncerty francuskiej wokalistki są nadal dostępne na Eventim.pl.

Pierwszą płytę wydała w 2010 roku i z miejsca osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, gdzie album „ZAZ” osiągnął status diamentowy. Także w Polsce, gdzie materiał został podwójnie platynowy. Pierwsze dwie płyty Francuzki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy! Polska publiczność z miejsca pokochała ZAZ. Każda jej płyta osiągnęła u nas sukces, a każdy koncert przyciągał tłumy fanów.

Ponowna wizyta ZAZ w Polsce odbędzie się w ramach promocji wydanej w 2014 roku płyty „Paris”. Sam wielki Quincy Jones, współtwórca sukcesu legendarnego albumu Michaela Jacksona „Thriller”, brał udział w nagraniach albumu. W lutym 2016 roku francuska artystka podziękowała fanom za okazane jej wsparcie na ostatnim światowym tournée, wydając koncertowy zestaw „Sur La Route”, na którym znalazła się przebojowa piosenka „Si jamais j’oublie”.

zaz

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 10 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: