Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Zobacz nowy teledysk ZAZ do singla „Qué vendrá”

Parę tygodni temu uwielbiana w Polsce ZAZ ujawniła piosenkę Qué vendrá zapowiadającą jej czwartą płytę. Teraz przedstawia teledysk do najnowszego singla, który został nakręcony na Kubie i jest rezultatem pracy paryskiego teamu Hobo & Mojo.

Naładowana optymizmem, zaśpiewana po hiszpańsku i francusku kompozycja, znajdzie się na albumie Effet Miroir, który będzie mieć premierę 16 listopada 2018 roku.

Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i sytuacjach, które mi się w tym czasie przydarzyły. „Qué vendrá” można przetłumaczyć z hiszpańskiego na „co będzie, to będzie”. Tekst mówi o tym, aby brać życie, jakie jest i niczego nie żałować – mówi o utworze ZAZ.

Artystka wielokrotnie koncertowała w Polsce i za kilka miesięcy powróci do nas ponownie, aby promować zapowiedzianą na jesień czwartą płytę. Piosenkarka wystąpi 22 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze i dzień później w Tauron Arenie Kraków.

(Visited 42 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 października, 2018
Close
%d bloggers like this: