Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Występy na żywo, Zapowiedzi

Zespół Lizard zapowiada nowe wydawnictwa

Lizard – legenda polskiego art rocka, zapowiada aż DWA nowe wydawnictwa. DVD koncertowe, oraz całkowicie nową płytę.

Lizard to zespół, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi muzyki progresywnej w tym kaju. Działają aktywnie od początku lat 90tych. Do tej pory mają na swoim koncie sześć wydawnictw. A jeszcze w tym roku mają pojawić się następne dwa!

Pierwszym wydawnictwem, zapowiedzianym na maj tego roku, jest koncert DVD zespołu o enigmatycznej nazwie “Destruction and little pieces of cheese”.

Materiał został zarejestrowany 28 października 2014 w Łódzkim Domu Kultury.Jest to drugie w historii koncertowe wydawnictwo zespołu. „Noc żywych jaszczurów” – bo tak nazywała się pierwsza płyta koncertowa Lizarda, miała swoją premierę w 1999 roku. Od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, więc to najlepszy moment, aby zaprezentować słuchaczom jak zespół Lizard brzmi na żywo!

Aby tego było mało. Lizard zapowiedział również premierę swojej szóstej studyjnej płyty. Póki co wiadomo o niej tylko tyle, że ma mieć swoją premierę w październiku tego roku. Przypominamy również, że ostatni album zespołu to wydana w 2013 roku płyta „Master & M”.

Już teraz możecie przekonać się sami, jak wyglądać i brzmieć będzie materiał wydany na DVD “Destruction and little pieces of cheese”:

Skład zespołu:

Damian Bydliński – śpiew, gitara
Janusz Tanistra – gitara basowa
Mariusz Szulakowski – perkusja
Daniel Kurtyka – gitara
Paweł Fabrowicz – instrumenty klawiszowe

(Visited 62 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 23 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: