Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy cały program festiwalu Kazimiernikejszyn 2018

Po raz piąty w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbędzie się festiwal Kazimiernikejszyn – wydarzenie bez spinki. Poznaliśmy wszystkich artystów, którzy zaprezentują się publiczności zgromadzonej w Kazimierzu.

Dobra Grupa, czyli organizatorzy festiwalu, została założona przez Michała Niewęgłowskiego i Włodka Paprodziada Dembowskiego – znanego z zespołu Łąki Łan. Celem organizacji festiwalu Kazimiernikejszyn jest wprowadzenie nowej jakości na mapie festiwali. Jest połączeniem energetycznego wydarzenia muzycznego, kontaktu z naturą, miksu ciekawych osobowości i bezspinkowej atmosfery. Każda odsłona festiwalu zostawia po sobie jakiś prospołeczny akcent.

W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 12-15 lipca, we wspomnianym wyżej mieście Kazimierzu Dolnym. Na scenie podczas dwóch dni koncertu (13 i 14 lipca) zobaczymy: NeoKlez, Dziady Kazimierskie, November Project, Shakin’ Dudi, Spaceboy, Tabu, Grubson, Fisz Emade, Łąki Łan, Lao Che oraz headliner festiwalu Dawid Podsiadło!(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , Last modified: 8 czerwca, 2018
Close
%d bloggers like this: