Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 1:16 pm Dobre Bo Polskie, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy, Premierowe Utwory, Uncategorized

Dwa utwory z Daily Discovery TIDAL’a, które musisz znać

Po odświeżeniu najnowszej playlisty Daily Discovery w naszej redakcji pojawiły się dwie perełki — jedną znaliśmy, a droga była sporym zaskoczeniem i od niej zaczniemy.

Oskar Cyms — „Na Niebie”

Ponieważ nie gościł u nas wcześniej na naszej stronie krótka notka biograficzna Oskara.

Oskar Cyms to polski piosenkarz i autor tekstów. Urodził się 26 lipca 2000 roku w miejscowości Nowe w województwie kujawsko-pomorskim. W dzieciństwie uczęszczał na zajęcia chóru oraz uprawiał karate, jednak z czasem porzucił sport na rzecz muzyki. W 2021 roku wydał swój debiutancki singiel „Tyle bym dał”. W 2022 roku wydał singiel „My Girl”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „365 dni: Ten dzień”. Ogólnopolską rozpoznawalność zdobył po wydaniu singla „Daj mi znać” (Złota Płyta w lipcu 2023). W tym samym roku zwyciężył w finale 18. edycji programu rozrywkowego telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”, a w sierpniu wystąpił z utworem „Niech mówią” podczas koncertu „#Great Moments” na Top of the Top Sopot Festival 2023 i podczas koncertu „Magiczne zakończenie wakacji 2023” w Kielcach, na którym zwyciężył w plebiscycie na przebój lata Radia Zet i Polsatu. 17 listopada 2023 roku wydał album pt. „Nigdy wcześniej” i rozpoczął promocyjną trasę koncertową.

Przy okazji dzisiaj będzie miał premierę kolejny singiel Oskara z Carlą Fernandes pod tytułem „Do Gwiazd”, czego zapowiedź możesz zobaczyć poniżej:

https://www.facebook.com/reel/905136151107319

Margaret — „Bynajmniej”

Drugi utwór już zapewne słyszał_ś, ale mi wśród tych wszystkich ostatnich premier niechcący umknął choć częśc redakcji już go słyszała, ale całe szczęście TIDAL staje na wysokości zadania i serwuje nam niechcąco pominięte utwory.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Margaret
(Visited 147 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 5 stycznia, 2024
Close
%d bloggers like this: