Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:13 am DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Agnieszka Chylińska zagra w Kazimierzu Dolnym!

Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich wokalistek, dołącza do gwiazd występujących w letniej serii koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz. Tegoroczna edycja odbędzie się w malowniczym Kazimierzu Dolnym, a Chylińska wystąpi na scenie 29 lipca 2023 roku​.

Pojawienie się Chylińskiej na Muzycznym Kazimierzu następuje po wielkim sukcesie jej trasy koncertowej NEVER ENDING SORRY, która szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty​. Nowy album artystki, zatytułowany NEVER ENDING SORRY, ukazał się po czterech latach przerwy. Składa się z 13 piosenek, z których dwie, „JEST NAS WIĘCEJ” i „KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCĘ”, już zdążyły zyskać dużą popularność​.

Nowy projekt Chylińskiej to nie tylko muzyka, ale także film. Teledyski do pierwszych singli, w których obok artystki główną rolę grają wybitni aktorzy Adam Woronowicz i Piotr Głowacki, rozwijają fabułę w kolejnych obrazach filmowych. Jak sama artystka mówi, marzeniem jest dla niej film, a jej najnowszy projekt stanowi płynne przejście z muzyki właśnie w ten filmowy świat​.

Wcześniej ogłoszono także występy takich artystów jak Kult, Nocny Kochanek, Lady Pank, LemON oraz Mrozu. Wszystkie koncerty odbędą się w Kamieniołomach, a bilety są już dostępne do sprzedaży​.

Bilety na koncert Chylińskiej znajdziecie pod tym linkiem.

(Visited 123 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: